Revenim după mini-vacanța de 1 Mai și continuăm noua rubrică – Trucuri utile în DataLight ERP – cu încă un mini-tutorial pentru operațiuni specifice în soluțiile software AttoSoft.

Iată subiectul de săptămâna aceasta (ediția #3):

Ai nevoie de ajutor cu o funcționalitate anume la care nu ai găsit încă răspuns pe wiki.datalight.ro? Scrie-ne aici cât mai detaliat cu ce te putem ajuta și rămâi cu ochii pe articolele viitoare!

Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.
Fill out this field
Deja ai votat!

Vezi comentariile
mai jos

Distribuie acest articol

Articolul anterior
Sărbători de Paști Fericite vă urează echipa AttoSoft!
Articolul următor
Pontaj pe devizele de lucrări – acum vezi timpul lucrat pe fiecare operațiune

Te-ar mai putea interesa si:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Fill out this field
Fill out this field
Te rog să introduci o adresă de email validă.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

AttoSoft - soluții ERP pentru afaceri
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.